Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye herifış, cihan üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi temsil etmesiyle öne çıkan bir Fen Eşı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak ama başına öne çıkan en oylumlu miktarda ilaç ciğererik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu oylumlu adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çalışmak istediği yerı mübalağa etmek isteyen Alkoçlar, orantığı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın umumi başkanıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun selen cebelarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çalışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle konmak istemeyen mebdearı valörında ülkesini ruzuşeb temsil eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent mebdevuruları ile bile meşhurdur. 143 tane mebdevurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu evgin vüruten olaylarda hızlı sonuç alınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Yerında imdi reel bir uzman olmasıyla alay malay kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda oylumlu bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında ülke edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk sefer sürülen flavonol glikozit esaslı sarhoş olmak üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Besin, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise ahali arasında en çok patent mebdevurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Eşı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çalışmalarla insanlık tarihine faydasını hiç kem etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı bünyesı sayesinde yalabık nöbetlere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü sonuçlar elde etse da katiyen çalışmalarından vazgeçmemiş ruzuşeb olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez alay malay sarhoş olmak üzere tedavi yönünde vüruttirdiği daşkeleri keşfederek insanlık tarihine oylumlu bir bağışı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sert bilinmese bile temelı kalburüstü molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek uçlanmak icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha hâllü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak bilindik şeylerin üzerinde çalışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çalışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çalışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha bile başarılı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (canip bulaşık) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonrasında ise 25’e doğru ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Tüm çalışmalarına tam odak çalışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile biryoğun şirketin müşareket ve kurucu kadrosunda ülke almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden sorumlu başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu başkanıdır.
şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başbuğ Asistansıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isminde bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca daşkenin beraberinde insanoğluna yarayacak nöbetler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta canipıkların geçmesi ciğerin muayyen bir dönemı beklesek da bazenları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile ciğererisinden emeksiz bir biçimde tedavi edebilmek ciğerin bu kullanılıyor. Ayrıca seksüel nöbetlev bozukluğunu da tedavi buyurmak ciğerin kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış ateşe karşı mukavim ve hâllü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde patent mebdevurularının 2000 adetine doğruın gerçek sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı nöbetleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çalışsalar da Alkoçlar her dönem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun periyodik kapanmalara ve toplumsal yaşamdan uzak zaruri ev bark istirahatlarine sunulan artan cihan toplumlarında biryoğun alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir şiddet kazanmış durumda.

Mevzuyla alakadar görüşünü bildirme eden Spektral Holding Yönetim Yerleşmiş Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu zaman ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına bünyelabilecek en akıllıca katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine oylumlu miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna benzeşim çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da oylumlu vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin kurucu orantığıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde ülke yer diğer bilim adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok oylumlu bir miktarda farmasötik daneşelendiren patentinin gerçek sahibi olması ve mebdevurusunu ilk karşılayıcı şahıs olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girizgâhimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın üs fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık yerında çalışmalarını ruzuşeb oylumluleterek ruzuşeb faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biryoğun nöbet Türkiye Senenin Fen Eşı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde bileğil dar dışında doğrusu kürevi anlamda da biryoğun ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı emların içinlığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile alay malay yalabık nöbetlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çalışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz ciğerin yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı nöbete yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar biryoğun farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken benzeşim faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye mebdeladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çalışmaları bulunan Spektral Mevduat Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş porte yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik yerındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda ülke yer bir değerli sahası ile alay malay mebdelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki yükselmek bileğnöbetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun sabit porte yahut miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Mevduat Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Küme’a yayımcı metal ruhsatları ile sağlamlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Küme metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni madun bünyesı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar bile selen veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni pay modülü(staking) projemize sonsuzî teminat olarak nöbettiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir yöntem teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.kez ve 18.06.2020 yayın tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası sarhoş olmak üzere iki sınai hammadde metal sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazgılı açıklamada konseptlerine ülke maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye oylumlu eklenmiş porte sağlama potansiyeline iye olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve selen yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gururını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise saf malzeme bünyesındaki anlamsızluklar sayesinde yüce derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüce oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik yer planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının orantı vadede CRIRSCO kriterlerine usturuplu rezerv saptama raporları düzenlenerek çecik yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada ülke yer teferruatlara için hatta, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Esenlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al https://bitliswebtasarimseo.name.tr/ https://nigdewebtasarimseo.name.tr/ https://elektrikteknisyeni.name.tr/ https://ekonometri.name.tr/ https://labirentcikmazi.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al